Wkłady chłonne do pieluch wielorazowych - wszystko co musisz wiedzieć
Wkłady chłonne do pieluch wielorazowych - wszystko co musisz wiedzieć

Chcesz rozpocząć przygodę z pieluszkami wielorazowymi, ale przytłacza Cię ilość dostępnych na rynku opcji? Na myśl o wyborze idealnego wkładu chłonnego dostajesz zawrotów głowy? Nie martw się! Podpowiemy Ci, na jakie parametry warto zwrócić uwagę przy zakupie wkładów!

Dobrze dobrany wkład chłonny to podstawa wielopieluchowania. Musi on spełniać dwa podstawowe kryteria: odpowiednia chłonność i dopasowanie wymiarami do wieku i budowy dziecka. Nie może być ani za cienki (za mała chłonność), ani za gruby (dobra chłonność, ale nieodpowiednie wymiary).

Jak więc wybrać odpowiedni wkład? Jest kilka parametrów, na które warto zwrócić uwagę.

 

czytaj całość »
Jak sprać plamy z pieluszek?
Jak sprać plamy z pieluszek?

Świeżej mamie, słyszącej o pieluchach wielorazowych po raz pierwszy, najczęściej przed oczami staje tona prania, prasowania, godziny spędzone na usuwaniu brudnych plam.... Nic podobnego! Dzisiejsza technologia oraz wysokiej jakości środki piorące wykonują za nas zdecydowaną większość pracy! Warto zapoznać się z kilkoma podstawowymi zasadami postępowania w przypadku plam, a Twoje życie z wielopieluszkami stanie się naprawdę proste!

czytaj całość »
Przewodnik po pieluszkach wielorazowych
Przewodnik po pieluszkach wielorazowych

Jak wszystko, co nowe i nieznane, także pieluszki wielorazowe mogą wydać się na początku czymś trudnym i zagmatwanym. Chcemy to zmienić! Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego przewodnika wybór odpowiedniej pieluszki stanie się dla Ciebie prosty, a specyfika poszczególnych systemów łatwa i zrozumiała. Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl